Halo Panie Policjancie

Halo Panie Policjancie – spotkanie z aspirantem sztabowym
Panem Tomaszem Lubienieckim

W związku z miesiącem bezpieczeństwa 27 września nasze przedszkole odwiedził Policjant, Pan Tomasz Lubieniecki, który przedstawił dzieciom zasady przechodzenia przez przejście dla pieszych, jazdy na rowerze oraz przypomniał dzieciom, że poruszając się po drodze trzeba być bardzo uważnym. Pan Policjant wspomniał, że ważne są także bezpieczne zabawy i wzajemna pomoc. Ponadto odpowiadał na pytania dzieci. Jednak najwięcej emocji wzbudziły kajdanki i kabura pistoletu przypięta do paska. Specjalnie dla naszego gościa przedszkolaki wykonały piosenkę ” Halo Panie Policjancie” i wręczyły własnoręcznie wykonane laurki i korony. Dzieci zaprosiły Pana Policjanta na kolejne spotkanie, na które już z niecierpliwością czekamy.

This entry was posted on październik 3, 2017. Bookmark the permalink.