Święto Pieczonego Ziemniaka

Nasze przedszkolaki zostały zaproszone do Gospodarstwa Rolnego w Przeczy, by świętować Dzień Pieczonego Ziemniaka. Specjalnie dla nas przygotowane zostało ognisko, w którym każde dziecko mogło upiec swojego własnego ziemniaka. Zostaliśmy także ugoszczeni napojami i słodkimi jabłkami. Naszej wizycie w Gospodarstwie towarzyszyły gry i zabawy oraz prawdziwa uczta przy pięknie udekorowanym, przygotowanym stole. Upieczone ziemniaki były przepyszne i tylko żal, że Święto Pieczonego Ziemniaka obchodzone jest raz w roku.

Dyrektor, pracownicy i wszystkie przedszkolaki pragną podziękować właścicielowi gospodarstwa rolnego Panu Stanisławowi Tomczakowi oraz Panu Marcinowi Płaczkowi i Pani Grażynie Jarosz za serdeczne przyjęcie i sfinansowanie całego przedsięwzięcia.

This entry was posted on październik 12, 2017. Bookmark the permalink.