Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

Od początku grudnia przygotowania do świąt ruszyły pełną parą. Dzieci przygotowały dekorację choinki- samodzielnie wykonały ozdoby z masy porcelanowej i pomalowały je kolorowym brokatem, wykonały bombki choinkowe- prezentują się cudnie, wykleiły długi srebrno- złoty łańcuch. To jednak nie koniec bo cóż to za święta bez pachnących pierniczków. Dzieci wycięły różne kształty ciasteczek a po upieczeniu ozdobiły je kolorowym lukrem, cukiereczkami i perełkami. Przygotowaliśmy też kartki świąteczne, które wraz z pierniczkami wręczone zostały Przyjaciołom naszego przedszkola. Dla rodziców też przygotowaliśmy małe upominki. Rozpoczęliśmy także próby Jasełek. W tym roku w naszym przedstawieniu pojawią się polskie Kolędy i angielskie piosenki bożonarodzeniowe. Niedługo pojawi się fotorelacja z tego wydarzenia.

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia pragniemy złożyć życzenia:

Aby Święta były wyjątkowymi dniami w roku,
by choinka w każdych oczach zalśniła blaskiem,
by kolacja wigilijna wniosła w serca spokój
a radość pojawiała się z każdym nowym brzaskiem.
By prezenty ucieszyły każde smutne oczy,
by spokojna przerwa ukoiła złość.
By Sylwester zapewnił szampańską zabawę,
a kolędowych śpiewów nie było dość!


Życzą

Przedszkolaki, Dyrekcja i Pracownicy

Przedszkola Publicznego w Przeczy

This entry was posted on Grudzień 23, 2017. Bookmark the permalink.