ODWIEDZINY PANI LISTONOSZKI

W tym roku szkolnym gościliśmy Panią Listonoszkę, która chętnie przyjęła nasze zaproszenie. Dzieci miały okazję posłuchać informacji o pracy listonosza, sposobu dostarczania listów i paczek. Pani listonoszka opowiedziała także dzieciom jaką drogę musi pokonać list, by mógł trafić do adresata. Przedszkolaki nauczyły się nazywać elementy jakie zawiera koperta, miały okazję przymierzyć czapkę i ponosić torbę Pani Listonosz ( była niezmiernie ciężka). Bardzo jesteśmy wdzięczni, że Pani Listonosz znalazła czas by nas odwiedzić. Dzieci przygotowały dla naszego drogiego gościa niespodziankę- zaśpiewały piosenkę o Panu Listonoszu. Nasz gość również przygotował niespodziankę dla dzieci, każdy przedszkolak otrzymał list adresowany tylko do niego. Liczymy na kolejne odwiedziny w przyszłym roku. Do zobaczenia.

This entry was posted on październik 29, 2018. Bookmark the permalink.