BAJKA O DZIELNYM SZEWCZYKU DRATEWCE- WYJAZD DO TEATRU

22 października dzieci w wieku przedszkolnym brały udział w wycieczce do Teatru Lalki i Aktora w Opolu, której celem było obejrzenie spektakl u o dzielnym Szewczyku Dratewce, który uratował królewnę z rąk niedobrego smoka. Piękne przedstawienie z mnóstwem efektów muzycznych i świetlnych, zmieniającą się scenografią i dopracowanymi lalkami bardzo spodobało się najmłodszym. Szczególne wrażenie zrobił na dzieciach zły smok, który dzięki odwadze tytułowego Szewczyka, został pokonany. Dzieciom bardzo spodobały się też piosenki, których w przedstawieniu nie brakowało.

Dziękujemy Radzie Sołeckiej, Panu Sołtysowi i mieszkańcom Przeczy za umożliwienie wyjazdu dzieciom przedszkolnym.

This entry was posted on Październik 23, 2019. Bookmark the permalink.