Jedzie listonosz na rowerze….

Duża torba pełna kartek i listów czyim jest atrybutem? Oczywiście listonosza. W październiku obchodzony jest Dzień Listonosza i z tej okazji Nasze Przedszkolaki zaprosiły Panią Listonosz, by opowiedziała o swojej pracy. Pani przyniosła strój listonosza, który każde dziecko chciało przymierzyć i wielką torbę, w której dostarczane są listy, przesyłki i kartki. Dzieci, wspólnie z Panią Listonosz, wykonały swoje własne znaczki pocztowe a znajomy Pan Lis przysłał list do wszystkich przedszkolaków z Naszego Przedszkola. Na zakończenie wizyty przedszkolaki zaśpiewały specjalnie przygotowaną piosenkę z dedykacją dla Pani Listonosz. Nie obyło się też bez upominku dla przedszkolaków, które otrzymały książeczkę o pracy listonosza, grę edukacyjną i słodkie upominki. Bardzo dziękujemy Pani Listonosz za przyjęcie zaproszenia i odwiedzenia naszego Przedszkola. Życzymy wiele miłych chwil i uśmiechu przy dostarczaniu listów.

This entry was posted on październik 25, 2017. Bookmark the permalink.