„W zdrowym ciele , zdrowy duch”

W zdrowym ciele , zdrowy duch”

trening piłki nożnej w Przedszkolu Publicznym w Przeczy.

2 czerwca 2021 roku z okazji Dnia Dziecka odbył się pokazowy trening piłki nożnej dla dzieci w wieku przedszkolnym przeprowadzony przez trenerów Akademii Piłkarskiej Olimpia Lewin Brzeski. W trakcie zajęć dzieci miały do wykonania wiele wymagających ćwiczeń, musiały pokonać niezwykle trudny tor przeszkód i poradzić sobie z prowadzeniem piłki. Jednak przedszkolaki spisały się na medal i zasłużyły na nagrody. Za aktywny udział dzieci otrzymały pamiątkowe plakaty z drużynami, które wystąpią na EURO 2021. Wszystkim przedszkolakom trening bardzo się podobał i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia. Zarówno dzieci jak i dyrektor Przedszkola Publicznego w Przeczy bardzo dziękują za możliwość wzięcia udziału w treningu wszystkim trenerom Szkółki Piłkarskiej Olimpia Lewin Brzeski: Pani Aleksandrze Gatak oraz Panom Grzegorzowi Krzyżanowskiemu i Danielowi Pendziałkowi.

 

This entry was posted on czerwiec 9, 2021. Bookmark the permalink.