SPOTKANIE Z PANEM POLICJANTEM- BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK

We wrześniu kolejny raz gościliśmy Pana Policjanta, który opowiadał nam jak bezpiecznie zachowywać się w drodze do przedszkola, na terenie przedszkola i w czasie powrotu do domu. Wszystkie dzieci wiedzą, jak ważne jest bezpieczeństwo więc chętnie słuchały rad szanownego gościa. Podczas spotkania poruszanych było kilka problemów:

  • Zachowanie na drodze i chodniku
  • Numery alarmowe
  • Spotkanie z nieznajomym
  • Atak psa

Pan Policjant wytłumaczył dzieciom, co należy zrobić gdy zaatakuje je pies, pokazał jaką pozycję należy przyjąć i jak chronić głowę. Dzieci miały okazje obejrzeć wyposażenie wykorzystywane w pracy policjanta . Składamy podziękowania Panom Policjantom z Komisariatu Policji w Lewinie Brzeskim, że zawsze chętnie odwiedzają nasze przedszkole i udzielają nam tyle rad.

This entry was posted on Październik 23, 2019. Bookmark the permalink.